Підписна панель

Використовується для внесення інформації по вже виготовленним картам

  Смуга для підпису на пластикових картах - спеціальна смуга, призначена для розміщення зразка підпису або іншої додаткової інформації. Як правило, робиться білою фарбою.
  • смуга для підпису складається зі спеціального шару, по якому можна робити написи кульковою (і т.п.) ручкою
  • якщо є спеціальні вимоги, то смугу для підпису можна нанести будь-якого розміру і змінити місце розташування
  • оскільки смуга для підпису наноситься на готову картку, то її не слід розташовувати ближче 1 мм від краю картки

  На картках з магнітною смугою не можна розташовувати підписну панель таким чином, щоб вона потрапляла в зону прокату читаючої головки, як на лицьовому, так і на зворотному боці, тому що це може призводити до засмічення рідера і до пошкодження самої підписної панелі. Тому панель для підпису наносять під магнітною смугою з відступом не менше 4-5 мм від її краю.

Скретч-панель

Скретч-панель на пластикових картах

  Захисний шар, непрозорого кольору, який при виготовленні пластикових карт наноситься зверху:
  • секретного коду
  • пін-коду
  • цифрового коду
  • виграшного слова

  Скретч-панель на пластикових картах - це срібляста смуга, під якою ховається напис або числовий код. Дістатися до інформації можна за допомогою звичайної монетки: щоб отримати доступ до прихованної інформації достатньо стерти її ребром захисне поле.

  Технологія створення скретч-панелі на пластикових картах неймовірно проста: поле на пластиці покривається спеціальною фарбою, яка найчастіше має сріблясто-сірий колір. При цьому використовується шовкотрафаретний метод друку. Після нанесення смуги на картку її піддають впливу високих температур, щоб просушити нанесену фарбу.

для прорахунку вартості тиражу скористайтесь калькулятором