Картки з магнітною смугою

Їх також називають магнітні пластикові картки

  Один з найпоширеніших і найнадійніших способів персоналізації пластикових карт. При своїх дрібних розмірах, всього 86 х 12,5 мм, магнітне покриття вміщує досить великий масив інформації.
  Магнітна смуга розташовується на зворотному боці картки. Відстань між смугою і краєм карти - 4-4,5 мм.
  Магнітні смуги використовують в дисконтних, бонусних, подарункових картках, а також на картах-ключах, пропусках та інших пластикових картках. Серед основних переваг таких карт: простота обробки інформації, доступність і надійність.
  На магнітній смузі міститься закодована інформація: номер карти, код організації, що випустила карту, ім'я власника, термін дії карти. Магнітна смуга має три доріжки для запису, на які можна помістити всю цікаву для вас інформацію. Цього цілком достатньо, так як весь обсяг пам'яті смуги використовується рідко. Для більшості дисконтних і бонусних карт вистачає однієї доріжки, як правило - це друга. Запис тектсу на магнітні доріжки ведеться тільки латинськими буквами.

 Важливо! Інформація на смузі відкрита і може бути зчитана будь-яким рідером, тому на неї не записують ніяких важливих і секретних даних.

Картки з магнітною смугою

Їх також називають магнітні пластикові картки

  Види магнітних смуг:
  • LoCo - Low Coercitive. Карти з такими смугами коштують дешевше інших варіацій. Як правило, стрічка має коричневий колір. Даний вид магнітної смуги часто використовують при виготовленні бонусних і дисконтних карт
  • HiCo - High Coercitive. Даний варіант магнітної стрічки обійдеться дорожче, але надасть гарантію довговічності. Така смуга не схильна до розмагнічування зовнішніми магнітними полями і надійно захищена від підробок. Картки з такою смугою ідеальні для частого використання, саме тому пропуски, ключі, кредитки та інші карти оснащуються саме HiCo смугою. До речі, виготовлення таких карт потребує більш складного виробничного процесу, що, власне, пояснює і добрі характеристики, і більшу вартість
  Чим відрізняються вищеперелічені смуги? Різниця в силі струму, який використовується при намагнічуванні. За бажанням замовника стрічку HiCo можна зробити золотистою, вартість при цьому трохи підвищитися.

для прорахунку вартості тиражу скористайтесь калькулятором